Gosia Sikora-Borecka

doula i pedagożka – informacyjne i edukacyjne wsparcie, mówię/piszę o ciąży, porodzie i połogu: karmieniu piersią, pierwszych tygodniach i miesiącach rodzicielstwa, masażu antykolkowym i dziecięcym, masażu szalem Rebozo, stylach rodzicielstwa i więcej :)

REBOZO

Rebozo to spory kawałek materiału, szal około 60 cm szerokości i od dwóch do trzech metrów długości. Służy do ozdoby, przenoszenia ciężarów, masowania. To narzędzie za pomocą którego meksykańskie położne masują swoje klientki. Umiejętność ta rozniosła się po całym świecie, ewoluuje wciąż i przynosi radość i ulgę kolejnym położnym, doulom, rodzicom.

W 2013 roku został wydany w języku polskim podręcznik „Rebozo bez tajemnic. Podręcznik masażu.„pozycja edukacyjna dla położnych, doul, fizjoterapeutów.

rebozo-okladka-front

Jeśli chcesz doświadczyć dobrodziejstw masażu rebozo lub skorzystać z rytuału zamykającego ciało po porodzie skontaktuj się ze mną.

Na stronie rebozo.pl znajdziesz więcej szczegółów na temat masażu rebozo, rytuału „zamykającego” czy zbliżających się warsztatów, spotkań i szkoleń.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: